• بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت

  بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت

  بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت

  بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت – نتایج بوتاکس در جهت رفع چین و چروک صورت ، افتادگی پوست صورت و چین و چروک های نواحی دور چشم نتایج بسیاری عالی به همراه داشته است.

  بنابراین در حیطه ی زیبایی یکی از محبوبت ترین و ایمن ترین روشها از نظر پزشکان متخصص می باشد. براساس نظرسنجی های صورت گرفته در آمریکا بوتاکس نسبت به لیزردرمانی و فیلرها رضایت بخش تر و البته ایمن تر بوده است. با تمام امتیازهای مثبتی که برای این روش وجود دارد، اما باید توجه داشت که عمل بوتاکس آیا برای همه سنین ضروری است؟

  آیا افرادی که در دهه بیست سالگی خود بسر می برند انجام این کار برای آنها غلط نیست؟ در صورتی که فرد پوست شاداب و جوانی داشته باشد آیا عمل بوتاکس بر روی زیبایی بیشتر تاثیری خواهد داشت؟ آیا راههای نگهداری از پوست به شکل طبیعی و بدون صرف کردن هزینه های گزاف انتخابی شایسته تر نمی باشد؟

   

  بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت

  از نظر بسیاری از پزشکان متخصص پوست و زیبایی تعجیل درتزریق بوتاکس نه تنها موجب زیبایی فرد نمی شود بلکه، هزینه های سرسام آور بیشتری را به فرد تحمیل می کند و از آن مهم تر روند پیری پوست صورت را تسریع می کند و موجب می شود فرد نسبت به سن اش پیرتر به نظر برسد.

  عمل بوتاکس در دهه بیست سالگی جهت پیشگیری از چین و چروک ها نه تنها روش صحیحی نیست بلکه در دهه سی سالگی پوست صورت را با مخاطرات جدی تری روبه رو می کند.

  آنچه که از چین و چروک در ذهن مردم شکل گرفته است، تصویری است که تقریبا از آغاز سی سالگی ممکن است در چهره افراد ایجاد شود. و ذکر این نکته ضروری است است که بروز این چین و چروک ها در دهه سی سالگی قطعی نیست، زیرا هرچه فرد بهتر و با مداومت بیشتری به پوست خود رسیدگی کند و جهت حفظ شادابی و طراوت آن اقدامات لازم را انجام دهد قطعا بروز این چین و چروک ها به تاخیر می افتد.

  بوتاکس برای کدام سنین 

  بوتاکس برای کدام سنین نتایج موفقیت آمیزی خواهد داشت

  انچه که اهمیت دارد میزان رسیدگی فرد به پوست صورت و بدنش می باشد. برای مثال کسانی که در دهه بیست سالگی خود هستند و تجربه چندین بار سولاریوم را دارند و یا الکل و دخانیات مصرف می کنند ، پیری و افتادگی پوست خود را تسریع می بخشند.

  در مقابل کسانی که سبک زندگی سالمی را در پیش گرفته اند و روش های آسان تر مانند تغذیه مناسب،ورزش و استفاده از کرم های مرطوب کننده، ضدآفتاب ها و لوسیون ها را در برنامه روزانه خود جای داده اند، می توانند به سلامت و زیبایی پوستشان در دراز مدت امیدوار باشند.

   

  با تشکر / دکتر بینی . کام 

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید