• جراحی زیبایی بینی و ۱۲ دانستنی مهم

  جراحی زیبایی بینی و ۱۲ دانستنی مهم

  1. جراحی زیبایی بینی (تغییر شکل بینی) یکی از مشکل ترین جراحی های زیبایی می باشد که استفاده از تکنیک های نامناسب در آن ممکن است موجب بد شکلی دایمی در بینی شود بنابراین در انتخاب جراح بینی دقت کنید.
  2. هیچ جراحی زیبایی بینی کامل نیست اما اگر این عمل توسط جراح متخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی صورت گیرد بهتر می توان به بینی مورد نظر رسید. پس بدون تجربه، مهارت و تخصص تکنیکی نمی توان به نتیجه مناسبی در این عمل دست یافت.
  3. با هنر شکل دهی به بینی می توان به بینی شکل دلخواه را داد که نتیجه بسیار چشم گیر است . البته باید توجه داشت نمی توان زیاد ساختار بینی را تغییر داد پس واقع بین باشید.
  4. گرچه فرد ممکن است به حالتی خاصی از شکل بینی تمایل داشته باشد اما فرمی از بینی که برای کسی مناسب برای شخص دیگر مناسب نخواهد بود. بعلاوه یک اندازه بینی مناسب همه نیست.
  5. همه عملهای جراحی زیبایی بینی ، در یک چیز مشترک هستند این عمل ها ظاهری طبیعی به بینی می دهند. توجه داشته باشید جذاب ترین بینی ها بینی است که با سایر اعضای صورت هماهنگ است. پس بینی باید در صورت ترکیب شود نه اینکه خودنمایی کند.
  6. مهارت جراحی فوق العاده لزوما موجب نتیجه مناسب نمی شود. بافت مناسب و درمان مناسب در عمل جراحی زیبایی بینی ضروری است. ژن های بد ممکن است حتی جراحی با مهارت بسیار بالا را با شکست مواجه کند به خصوص هنگامی که غضروف فرد ضعیف است و پوست ضخیمی دارد.
  7. عواملی نظیر جوانی پوست، صافی، رنگ روشن آن، غضروف محکم بینی، پوست انعطاف پذیر و سلامت عمومی فرد همه به یک اندازه موجب نتیجه مناسب در جراحی زیبایی بینی می شود.
  8. استخوان بندی قوی و مناسب بینی یک عامل کلیدی در عمل زیبایی بینی است و موجب می شود زیبایی و عملکرد بینی بادوام تر باشد. توجه داشته باشید هنگامی بخش بزرگی از غضروف نوک بینی برداشته می شود پشتیبانی از استخوان بینی کم شده و کمی ناهنجاری در شکل بینی ایجاد می گردد. پس ساختار استخوانی باید حفظ شود و با استفاده از تغییر شکل بینی، تغیر موقعیت بینی و یا تقویت غضروف نوک بینی باید به آن قدرت داد نه اینکه آن را برداشت.141 عمل جراحی بینی
  9. در بسیاری از موارد تورم در نتیجه عمل چندین ماه پس از عمل، بینی را از حالت خود خارج می کند. حتی نتیجه خوب در عمل زیبایی بینی ممکن است در ابتدا ناامیدکننده به نظر آید به خصوص اگر پوست فرد ضخیم باشد یا آکنه زیادی روی آن دیده شود. اما پس از آن شکل بینی به یک بینی ایده آل بسیار نزدیک شده و حتی بهتر از آن میشود ! پس صبور باشید.
  10. در مورد جراحی زیبایی بینی وسواس نداشته باشید. پس پیش از آنکه بینی خود را که هم اکنون بی نقص می باشد در معرض عمل دوباره قرار دهید اندکی فکر کنید. توجه داشته باشید ممکن است مجبور شوید هزینه بسیاری کنید تا بینی قبلی خود را دوباره بازیابید.
  11. عمل اصلاح بینی گاهی جهت اصلاح مشکلاتی کوچک مناسب است. اما خطر انجام عمل اصلاح بینی فقط در مورد اصلاح تغییر شکل بینی یا اصلاح راه تنفسی قابل پذیرش است. عمل اصلاح بینی پیچیده تر از جراحی زیبایی بینی است و بسیار هزینه بر می باشد و از عمل اول کارایی کمتری دارد پس وقت بگذارید و درباره گزینه های دیگر فکر کنید و تصمیم عاقلانه ای بگیرید.
  12. نتیجه جراحی زیبایی بینی امروزه بیشتر قابل پیش بینی است، دقیق تر است و نسبت به گذشته موثرتر است. با جراح با مهارت و مناسب، بافت مناسب، عمل جراحی زیبایی بینی ، بینی زیبا و طبیعی را ایجاد می کند که صورت را زیبایی می بخشد
  دکتر کیانوش ناهید جراح زیبایی بینی

  دکتر کیانوش ناهید جراح زیبایی بینی

  Phone: 051- 38470443
  Mobile : 09154710108
  مشهد بلوار احمد آباد خیابان عارف ، عارف ۲٫ ساختمان نیکان. طبقه

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید