• جوانسازی لب ها

  جوانسازی لب ها

  جوانسازی لب ها

  جوانسازی لب ها / معمولا لب ها با گذر عمر کم کم باریک تر شده و حجم خود را از دست میدهند . قوس بالایی لب معمولا دچار این عارضه می شود. با آرایش کردن میشود قوس بالایی لب را ترمیم کرد اما گاهی آرایش باعث میشود خطوط عمودی روی لب ترک بخورد و لب ها خونریزی کند .

  به جز ارایش که گاهی عوارض به دنبال دارد میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید . در این مقاله به روش فیلرها اشاره میکنیم . به کمک فیلرها میتوانیدحجم اولیه لب های خود را دوباره به دست بیاورید ٬ این روش حتی برای خانوم هایی که لب های نازک و باریکی دارند ( ژنتیکی لب های باریک دارند) به خوبی جواب دهد .

  فواید استفاده از روش فیلرها : 

  ۱ – میتوانید لبخند زیباتری داشته باشید . ۲ – میتوانید با این روش کمی گوشه ی لب ها را بالاتر برده تا چشم انداز دهان زیباتر شود . ۳ – پر کردن لب های خیلی باریک ( حجم مناسب دادن به لب ها ) ۴ – جوان کردن لب ها و در نتیجه داشتن چهره ای جوان و شاداب 

  هدف اصلی استفاده از فیلرها ٬ حجم دادن به لب است( برگرداندن حجم از دست رفته لب) معمولا پزشک ابتدا یک بی حسی موضعی به لب تزریق میکند و سپس ماده ی فیلر را به محل مورد نظر تزریق میکند تا حجمی که در گذر عمر از دست رفته دوباره به لب ها برگردد . معمولا تزریق فیلرها حدودا ۳۰ دقیقه طول میکشد . 

   

  جوانسازی لب ها

  جوانسازی لب ها

   

  بعد از تزریق فیلرها ٬ تورم و کبودی و کمی درد در ناحیه ای که فیلر تزریق شده وجود دارد . تمام عوارض معمولا بین ۷ تا ۱۰ روز کاملا از بین میرود و شما میتوانید چشم انداز لب جدید خود را در آینه مشاهده کنید . قطعا فیلرها با حجمی که به لب های شما میدهند لبخند شما را زیباتر میکنند٬ البته برای لبخند زیبا باید دندان های شما زیبا باشد . 

  در چهره ی انسان پر بودن لب ها و حجم داشتن لب نشانه ی سلامتی و جوانی است . و از طرف دیگر لب های باریک و کم حجم نشان دهنده ی افزایش سن و نداشتن نشاط و شادابی است . 

  به طور میانگین ۳ تا ۱۲ ماه فیلرها ماندگاری دارند و بعد از از بین رفتن حجم لب ٬ مجددا باید تزریق فیلر انجام شود. توجه داشته باشید تزریق بیش از حد فیلر میتواند لب های شما را از حالت طبیعی خارج کرده و چهره ی شما را زشت کند . ( تزریق فیلر زیاد = برآمدگی ها نامتقارن روی لب ها ) 

  امیدواریم شادابی و نشاط و جوانی را با انتخاب پزشک حرفه ای به چهره ی خود هدیه کنید . 

   

  با تشکر 

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید