• دانستنی های تزریق ژل به لب

  دانستنی های تزریق ژل به لب

  دانستنی های تزریق ژل به لب

  دانستنی های تزریق ژل به لب – حتما شما نیز با مشاهده افرادی که لب هایشان به شکل غیرطبیعی برجسته شده، سوالاتی در این زمینه و چگونگی انجام آن برایتان پیش آمده است.

  این روزها که بازار تزریق ژل به لب و برجسته سازی لب ها داغ است، آشنایی با استانداردهای این روش خالی از لطف نیست. در این مطلب می خواهیم شما را با تزریق ژل به لب و مسائل پیرامون آن آشنا کنیم.

  امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی و ابزارآلات جراحی های زیبایی، برای حجم دهی به لب ها و کاهش چین و چروک ها نیز گام های مهمی برداشته شده است.

  دانستنی های تزریق ژل به لب

  یکی از این موارد که برای حجم دهی لب ها استفاده می شود فیلرها یا پرکننده های لب می باشند. علاوه بر فیلرها، می توان از چری های بدن بیمار، ژل ها و پرکننده های مخصوص نیز برای برجسته سازی لب ها استفاده کرد.

  با استفاده از چربی بدن خود فرد می توان همزمان با حجیم سازی لب ها، چین و چروک های صورت و چین های ریز کنار چشم یا لب ها را نیز درمان کرد.

  برتاکس عملی است که در آن با استفاده از چربی بدن فرد، برای از بین بردن چین و چروکهای استفاده می شود. تزریق چربی در نقاطی از صورت مانند، گونه ها، فرورفتگی های پوست، خطوط خنده و برجسته کردن خطوط لب استفاده می شود. در صورتی که انتخاب جراح و بیمار استفاده از ژل های مخصوص باشد، باید استانداردهای مرتبط با ژل در نظر گرفته شود.

  برای تزریق ژل، بهترین ژلها، ژلهایی هستند که با ویژگی های فیزیولوژیکی بدن فرد سازگاری و انطباق بالایی داشته باشند، همچنین منجر به واکنش دستگاه ایمنی و بروز حساسیت نشوند و خظر سرطانزایی نیز نداشته باشند.

  از آنجایی عضلات لب ها دارای شمار زیادی از مویرگ های خونی بوده و جریان خون بالایی در لب ها وجود دارد، ژل تزریق شده باید دوام و پایداری بالایی داشته باشد و حجم تزریق شده ژل دقیق و حساب شده باشد.

  دانستنی های تزریق ژل به لب

  در تزریق ژل، بهتر است از ژلهای دایمی استفاده نشود زیرا عکس العمل های آلرژیکی و حساسیت های بدن نسبت به ژل های دایمی بیشتر از ژل های کوتاه مدت می باشد. ژل های کوتاه مدت پس از مدتی جذب شده و فرم و شکل اولیه لبها تغییر نخواهند کرد.

  برای این کار ژلهایی که از ماده هیالورونیک اسید تهیه شده اند مناسب می باشند. مکان تزریق بسته به درخواست بیمار میتواند درون بافت لبها یا خطوط کنار لب باشد.

   

  دکتر بینی / عمل جراحی بینی

   drbini.com

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید