• دانستنی های پروتز لب

  دانستنی های پروتز لب

  دانستنی های پروتز لب

  دانستنی های پروتز لب – داشتن لب هایی زیبا، برای چهره هر فرد، اعم از زن و مرد امتیازی مثبت به شمار می اید. لب ها در قمست تحتانی صورت قرار گرفته و شکل و طراوتشان بر زیبایی چهره دوچندان می افزاید. لب های خوشرنگ و خوش فرم علی الخصوص برای خانم ها بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و به داشتن چهره ای ایده آل بسیار به آنها کمک میکند .

  امروزه در کنار سایر خدمات زیبایی که جهت بهسازی  چهره و اندام ارائه می شود ،خدمات زیبایی لب ها نیز در زمره ی جراحی های زیبایی قرار گرفته و بسیار پرطرفدار می باشد. پروتز لب ها یکی از روش های زیباسازی لب ها می باشد که توجه بانوان زیادی را به خود جلب نموده و پس از تحقیقات لازم به آن روی می آورند.

  زمانی که لب ها تحت پروتز قرار می گیرند پس از تزریق ژل مخصوص، ظاهری پرتر و برجسته تر پیدا می کند که در نهایت وضعیت ظاهری چهره را بسیار بهبود خواهد بخشید.

  پروتز لب دوره ی استراحت کوتاهی داشته و آسان بودن و  دسترسی راحت ،آن را به گزینه ای بسیار مناسب جهت افزایش زیبایی چهره تبدیل کرده است. پروتز نسبت به سایر جراحی های زیبایی مرتبط با لب تقریبا بدون عوارض بوده ولی آگاهی های لازم جهت انجام این کار هوشمندانه تر می باشد.

  دانستنی های پروتز لب

  دانستنی های پروتز لب

  چه کسانی برای انجام پروتز لب گزینه های ایده آلی به شمار می آیند

   کسانی که دوران بلوغ را پشت سر گذاشته اند و در دوران بزرگسالی به سر می برند، گزینه های مناسبی جهت پروتز لب به شمار می آیند. افرادی که لب های نازک و یا افتاده ای دارند و یا در سنی قرار دارند که فرم لب هایشان دستخوش افزایش سن قرار گرفته است می توانند با پروتز لب، به لب هایی شاداب و خوش فرم تر دست پیدا کنند.

  افرادی که قصد پروتز لب دارند باید در سلامت کامل بسر ببرند و هرگونه حساسیت های دارویی و گیاهی را با پزشک خود در میان بگذارند.

  هم چنین پیش از انجام پروتز بهتر است نمونه های تحت پروتز قرار گرفته را مشاهده کنید و قبل و بعد از عمل را با هم مقایسه نمایید.

  دانستنی های پروتز لب

  کارهایی که بهتر است پیش از جراحی انجام دهید

   قرص های مکمل و آرام بخش را درصورت مصرف ، یک هفته پیش از جراحی متوقف کنید. – حداقل ۱۲ ساعت قبل از جراحی از هرگونه آشامیدن و خوردن غذا خودداری کنید.  استفاده از لوازم آرایشی پیش از جراحی را فراموش کنید! – هماهنگی های کاری لازم با محل کار و خانواده را در دستور کار خود قرار بدهید.

  دکتر بینی . کام

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید