• درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید

  درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید

  درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید

  درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید – چشم ها عضوی از چهره می باشند که در زیبایی چهره نقش بسیار مهمی را دارند. چشم ها مانند دریچه ای احوالات روحی و درونی اشخاص ، هیجان،شادی، غم و ناراحتی را نمایش می دهند.

  چشم ها و پوست دور چشم ها، نسبت به پوست سایر قسمت های صورت و بدن بافت بسیار ظریف تر و حساس تری داشته و در طول زمان زودتر دچار تغییرات می شود. مهم ترین هدف عمل جراحی زیبایی پلک ها، از بین بردن نشانه های افزایش سن و در مواردی نیز بهبود بینایی افرادی می باشد که با افزایش سن دچار اختلال در بینایی شده اند.

   

  درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید

   

  بنابراین بهترین کاندیداهای عمل جراحی زیبایی پلک کسانی می باشند که با افزایش سن دچار افتادگی پلک، پف زیر چشم و یا برهم خوردن تقارن پلک ها شده اند.

  حداقل سن برای عمل زیبایی پلک ها ۳۵ سال می باشد. پیش از عمل جراحی لازم است بیمار درباره نحوه جراحی پلک و تغییرات پس از جراحی، با پزشک خود مشورت کند، و انتظارات واقع بینانه و معقولی درباره نتایج جراحی داشته باشد.

  از جمله نکاتی که باید در نظر داشت این است که جراحی زیبایی  پلک، گودی زیر چشم، حلقه های سیاهی دور چشم ،چروک های بین ابرو و افتادگی ابرو را بهبود نمی بخشد. پیش از جراحی لازم است معاینه دقیق از چشم ها صورت بگیرد.

  در این معاینه مواردی مانند قدرت بینایی، حرکات چشمی و اعصاب حرکتی و حسی چشم و صورت، حساسیت چشم ها به دارو مورد بررسی قرار می گیرند.

  درباره جراحی لیزر پلک بیشتر بدانید

  جراحی لیزر پلک: یکی از خاص ترین روش های جراحی پلک، لیزر درمانی می باشد. لیزر از جنس دی اکسید کربن (co2) بوده و برای از بین بردن پوست های اضافی، بافت چربی و چین و چروک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  برای این کار در نواحی داخلی پلک و شکاف های طبیعی ، شکاف های کوچکی ایجاد می شود، سپس پرتو لیزر با دقت و سرعت بالا، موجب قطعی بافت اطراف پلک های بالا و پایین می شود. با این عمل، افتادگی و شل شدن پلک از بین رفته و سفت می شود.

  علاوه بر افتادگی پلک ، پف شدن زیر چشم نیز توسط لیزر درمانی قابل درمان می باشد. در طی این عمل، لیزر موجب سوزانده شدن رگ های خونی شده و در نتیجه خونریزی در طی لیزر درمانی وجود ندارد.

  عدم خونریزی موجب می شود که پزشک وضعیت دقیق بافت ها را مشاهده کرده و میزان خطا بسیار کاهش یابد. از مزیت های لیزردرمانی درمان سریع ، بدون خطرات جانبی و با موفقیت بیشتر همراه خواهد بود.

   

  با تشکر / دکتر بینی

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید