• زیبایی بخشی به لب ها با عمل لیفتینگ لب

  زیبایی بخشی به لب ها با عمل لیفتینگ لب

  زیبایی بخشی به لب ها با عمل لیفتینگ لب 

  زیبایی بخشی به لب ها با عمل لیفتینگ لب / توسط عمل جراحی زیبایی لیفت لب ها، حدود پنج الی هفت میلیمتر از پوست ناحیه ی بالای لب ها برداشته می شود. بعد از برداشته شدن مقداری از پوست ، لب بالا کوتاهتر شده و برجستگی و حجم آن نیز افزایش می یابد.

  عمل لیفتینگ لب ها، روند پیری لب ها را کندتر می کند و عوارض بالاتر رفتن سن مانند چین و چروک لب های بالایی، افتادگی لب ها و باریک شدنشان را کاهش می دهد.

   لیفتینگ لب

  لیفتینگ لب

  جراحی لیفت لب انواع مختلفی دارد :

   ۱- عمل لیفتینگی که موجب کوتاه شدن لب های بالا می شود، انجام این عمل به برجسته و حجیم کردن لب ها کمک بسزایی می کند ۲- عمل جراحی که موجب کاهش فاصله بین بینی و لب بالایی می شود. در صورتی که تمایل به عمل زیبایی لیفت لب ها دارید، بهتر است با آموزش های لازم و اطلاعات مرتبط به این عمل آشنا شوید.

  عمل لیفتینگ لب ها به طور کلی در زمره ی جراحی های سرپایی قرار می گیرد، این جراحی بدون نیاز به بیهوشی عمومی بوده و از ماده ی بی حسی موضعی استفاده می شود.

  قبل از انجام عمل، مشاورات لازم توسط پزشک صورت گرفته و آزمایش های بالینی جهت بررسی سلامت عمومی بدن انجام می شود. در صورت داشتن سابقه آلرژی و حساسیت نسبت به داروهایی بی حسی، داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید و جراحی های پیشین خود را نیز باید در پرونده پزشکی خود ذکر کنید.

  لیفتینگ لب

  لیفتینگ لب

   

  چگونگی انجام لیفت لب ها:

  انتخاب یکی از انواع روش های لیفت لب، با توجه به ویژگی های لب شما و با تشخیص پزشک متخصص صورت می پذیرد. لیفت مرکزی لب(سانترال): لیفتینگ سانترال لب، از طریق کوتاهی لب بالا موجب حجم دهی بیشتر در ظاهر لب بالا می شود.

  در لیفتینگ سانترال باید به این نکته توجه شود که نباید آنقدر از لب ها برداشته شود که موجب نمایان شدن دندان های فوقانی در حالت سکون شود. دهان بیمار گوشه هایش به سمت پایین باشد:

  جهت درمان این عارضه می توان از روشی مانند جراحی سانترال کمک گرفت. با برش هایی در گوشه دهان در محل افتادگی لب ها، می توان به بهبود وضعیت لب ها کمک کرد.

  در عمل جراحی سانترال و گوشه های لب، بخیه های کوچک و ظریفی در محل برش زده می شود که عموما تا یک هفته پس از عمل جراحی بخیه ها برداشته می شوند. عمل لیفتینگ لب ها از لحاظ ماندگاری دائمی بوده و نیاز به تکرار در عمل نمی باشد.

  با تشکر / دکتر بینی 

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید