• افزایش موفقیت در جراحی بینی

  افزایش موفقیت در جراحی بینی

  افزایش موفقیت در جراحی بینی

  افزایش موفقیت در جراحی بینی / جراحی زیبایی می تواند علاوه بر زیبایی بخشیدن و بهبود وضعیت ظاهری بینی روشی برای تقویت بخشیدن به بافت ها و یا تنفس بیماران باشد. برای مثال در یکی از انواع جراحی های بینی به جای آن که بافت های پشت بینی کاهش یافته و یا برداشته شود، با افزایش تقویت و حمایت در ناحیه ی نوک بینی، قوز بینی اصلاح شده و بینی شکل بهتری پیدا خواهد کرد.

  در حالی که در روش های قدیمی جراحی بینی، مقدار بافت بیشتری از بینی خارج می شد که درنتیجه اندازه بینی کوچک شده و این کاهش اندازه در همه ی موارد نتیجه ی خوبی را به دنبال نداشت.

  موفقیت در جراحی بینی

  موفقیت در جراحی بینی

   

  ولی امروزه با روش های نوینی که در زمینه ی جراحی زیبایی بینی ابداع شده است، تکیه ی جراحان بر افزایش تقویت بافت بینی می باشد و جهت افزایش تقویت بینی، نه تنها بافتی از آن برنمی دارند بلکه سعی می شود از بافت های خود بینی به بینی پیونده زده شود تا برای اسکلت بینی حمایت بیشتری ایجاد شود . مزایای  استفاده از روش های تقویت اسکلت بینی برای بینی های گوشتی بسیار مناسب می باشد زیرا از افتادگی و یا انحراف پس از عمل جلوگیری به عمل می آورد.

  از دیگر راه کارهایی که باعث می شود جراحی بینی با موفقیت بیشتری همراه بوده و رضایت بخش تر باشد، طبیعی به نظر رسیدن بینی پس از عمل جراحی می باشد. طی سالهای گذشته عروسکی کردن بینی از جمله جراحی هایی بود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرد در حالی که امروزه تکیه ی بیماران و البته جراحان زیبایی بر طبیعی بودن ظاهر بینی می باشد.

  افزایش موفقیت در جراحی بینی

  افزایش موفقیت در جراحی بینی

  می توان به جای عروسکی کردن بینی از روش قوی کردن بافت پشت بینی استقبال کرد زیرا در این روش هیچ گونه قطع شدن اتصالات در غضروف های بینی ایجاد نمی شود، نوک بینی حالت طبیعی خود را حفظ می کند و پهنای بینی نیز در ظاهراثرات جراحی بینی را کمتر بروز می دهد. یکی دیگر از روش هایی که باعث افزایش کیفیت ظاهری بینی خواهد شد، رفع افتادگی بینی از طریق روش های تقویتی می باشد.

  از مزایای بالای تقویت بخشی به بینی دوام بالای آن، و حفظ ظاهر طبیعی بینی می باشد. در این روش پیوندهای ستونی متعدد غضروفی در پایه ی بینی ایجاد می شود، در نتیجه منجر به حفظ زیبایی طبیعی بینی و جوان تر شدن آن می شود. همه ی  روش های نوین نامبرده نسبت به روش های قدیمی درصد موفقیت بالاتری را به خود اختصاص داده اند.

  با تشکر / دکتر بینی

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید