• پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها /  داشتن لب هایی خوش فرم و برجسته برای آقایان و علی الخصوص بانوان امتیاز مهم و به بزرگی در زیبایی به شمار می آید. وجود لب هایی پر و باطراوت در قسمت تحتانی صورت به چهره شادابی و جذابیت افزونی می بخشد.با بالاتر رفتن سن به تدریج لب ها افتاده و شل تر شده و حجم اولیه خود را از دست می دهند.

  در این میان ضعیف تر شدن عضلات و لیگامان های صورت نیز سبب می شود لب ها به طرف پایین افتاده و کشیده شوند و در اطراف لب ها خطوط و چین و چروک های ریز ایجاد شود. علاوه بر افزایش سن عواملی چون مصرف دخانیات مانند سیگار و قلیان، و الکل و اشعه خورشید نیز در افزایش روند پیری پوست نقش بسزایی دارد.

  در این مقاله به ارائه روش هایی مناسب و کارآمد جهت افزایش زیبایی لب های شما ارائه خواهیم کرد:

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  ۱- روش های طبیعی: 

  ولین گام جهت طراوت بخشیدن و حجم دادن به لب ها، لایه برداری آنها می باشد این کار باعث می شود سلول های مرده لب که باعث تغییر رنگ و تغییر حالت لب ها می شود برداشته شده و سلولهای تازه و جوان جایگزین آن ها شود. در پی این جایگزینی حرکت خون در لب ها افزایش یافته و لب ها رنگ صورتی زیبایی به خود می گیرند، در نهایت این افزایش جریان خون به لب ها تورم می دهد و موجب حجیم تر شدن آنها می شود.

  یکی از روش های طبیعی لایه برداری استفاده از شکر سفید یا قهوه ای می باشد، ابتدا مقداری شکر را روی لب ها قرار داده و شکر را به آرامی روی لب ها توسط ماساژ دادن حرکت می دهید، بهتر است عمل ماساژ توسط یک برس نرم و به آرامی انجام شود. پس از انجام این عمل لب هایتان را با مواد مرطوب کننده مانند روغن زیتون یا نارگیل نرم کنید. بجای شکر می توانید اسکراب عسل و وازلین را نیز جایگزین کنید.

  ۲- ورزش روزانه لب ها:

  عضلات لب ها نیز مانند سایر عضلات بدن می تواند تقویت شوند و ظاهر زیباتری پیدا کنند. در طی روز با انجام حرکات مناسب برای لب ها می توانید به حجیم تر شدن و تورم آنها کمک کنید.

  ۳- به نرمی و رطوبت لب هایتان توجه بیشتری داشته باشید :

  شب ها قبل از خواب و صبح ها پس از بیدار شدن لب هایتان را به مواد مرطوب کننده آغشته کنید.

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  پر حجم کردن و برجسته سازی لب ها

  ۴- استفاده از برق لب های طبیعی مانند دارچین،نعنا به حجیم کردن لب ها کمک بسزایی می کند.

  ۵- استفاده از رژ لب و خط لب در آرایش نیز یکی از روش های طبیعی است که به حجیم سازی پوست کمک می کند.

  ۶- روش های شیمیایی :

  مواد شیمیایی تزریقی به لب ها به دو دسته قابل جذب و غیرقابل جذب تقسیم می شوند. مواد قابل جذب گران بوده و دوام یکساله دارند. از چربی بدن خود فرد نیز جهت تزریق استفاده می شود که یکی از رایج ترین و سودمند ترین روش ها می باشد زیرا از این طریق عوارض عمل بسیار کاهش یافته و قابل تکرار نیز می باشد.

  با تشکر / دکتر بینی

  این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید
  ارسال نظر برای این مطلب →

ارسال نظر

Cancel reply
این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید